ADAX Private Equity Fund SICAV a.s.

Náš tým

Výkonná ředitelka fondu

Je zakladatelkou fondu a podílí se na jeho přímém řízení. Řídí akviziční projekty fondu a rozhoduje o strategickém řízení fondu.

Od roku 2012 se zabývá fúzemi a akvizicemi v sektoru středně velkých firem. V oblasti M&A se podílela na mnoha transakcích v České a Slovenské republice pro české, německé a slovenské partnery. Ve fondu ADAX Private Equity Fund SICAV se specializuje na řízení procesu akvizice a převzetí společností do fondu.

Je zakladatelem fondu a podílí se na jeho strategickém řízení a řízení investiční činnosti. Je odborníkem na fondové struktury a jejich nastavování v rámci české legislativy.

Absolvoval fyziku na přírodovědecké fakultě dnešní Masarykovy univerzity v Brně. Následně do počátku devadesátých let působil v Ústavu přístrojové techniky ČSAV, kde vyvinul rentgenový projekční mikroskop. V devadesátých letech byl poradcem majitelů skupiny Delta pekárny a řídil softwarovou firmu. V následujícím desetiletí spolupracoval jako nezávislý konzultant s německými poradenskými firmami UBK GmbH a IDS Scherr a.g. při procesních analýzách a optimalizaci firemních procesů středně velkých firem. V rámci těchto aktivit vyvinul unikátní metodiku pro výběr a implementaci ERP systémů Rapid Choice. Od roku 2012 se zabývá fúzemi a akvizicemi v sektoru středně velkých firem, kde se podílel na 30 akvizičních projektech. Je spolumajitelem a jednatelem firmy, která v roce 2019 zprostředkovala akvizice v hodnotě 750 000 000 Kč pro české, německé a slovenské partnery. Mluví česky, anglicky, bulharsky a rusky.

Tým RHK Brno

Náš tým | ADAX invest

Ladislav Chodák

předseda představenstva RHK Brno
Náš tým | ADAX invest

Tomáš Kubala

místopředseda představenstva RHK Brno
Náš tým | ADAX invest

Čeněk Absolon

ředitel RHK Brno
Regionální hospodářská komora Brno je samostatným právním subjektem v rámci sítě Hospodářské komory ČR zřízeným na základě Zákona 301/1992 Sb.

RHK Brno je největší regionální hospodářskou komorou v ČR s více než 400 členskými firmami. Její hlavním posláním je hájit zájmy svých členských firem a prostřednictvím svých aktivit zvyšovat jejich konkurenceschopnost nejen na českém trhu. To se jí daří zejména díky klíčovým produktům, kterými jsou mimo jiné Kontakt-Kontrakt, exportní vouchery, zahraniční podnikatelské mise, firemní analýzy inovačního potenciálu, kyberbezpečnostní audity a poradenství. RHK Brno založila klastr Industry Cluster 4.0, řídí Centrum mezinárodního obchodu, je zakládajícím členem Brno Space Clusteru a připravuje založení sdružení firem v rámci platformy Life Sciences 4.0. Pro své firmy získala přes 115 mil. v dotačních projektech, ročně připraví přibližně 700 kontraktačních jednání a je respektovaným partnerem statutárního města Brna a Jihomoravského kraje.

Proč investovat
s ADAX invest?

Protože budujeme portfolio zainvestovaných společností oborově výrazně diverzifikované, fond snižuje riziko stagnace jednotlivých sektorů ekonomiky a chrání tak kapitál svých investorů.

Chcete začít investovat?
Napište nám.

Napište nám pomocí kontaktního formuláře, budeme vás kontaktovat a domluvíme si osobní schůzku.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.