ADAX Private Equity Fund SICAV a.s.

O nás

ryze český růstový investiční fond kvalifikovaných investorů

ADAX Private Equity Fund SICAV a.s. svým investorům nabízí možnost investice do stabilně ziskových středně velkých společností na českém a slovenském trhu.

Investice do ziskových společností

ADAX Private Equity Fund SICAV a.s. investuje do středně velkých ziskových společnostídlouholetou tradicí na českém a slovenském trhu.

Protože se nezaměřujeme na investice do konkrétních oborů, zajišťujeme našim investorům diverzifikaci a tím pádem i ochranu jejich investic. U investic využíváme finanční páky, pomocí které zajišťujeme dostatečnou výnosnost investovaného kapitálu.

ADAX Private Equity Fund SICAV a.s.

Očekávaný výnos: až 12 % p.a.
Trvání: 5 a více let
Minimální investice:
125.000 EUR nebo 1.000.000 Kč
Vstupní poplatek: 0–5 %

Fond obhospodařuje CODYA investiční společnost a.s.

Přinášíme Vám unikátní příležitost

Budete spolehlivě investovat s vysoce zkušenými ekonomickými odborníky za účasti Regionální hospodářské komory Brno, významným akcionářem fondu, pod dohledem České národní banky.

Firma získá silného partnera

Zakoupená firma získá silného a odborného partnera, který jí přinese kromě kapitálu i cenné informace a know-how díky více než 10letým zkušenostem v daném oboru.

Investice do
konkrétních společností

Vy, jako investor, se podílíte na hospodářském růstu více firem najednou v různých odvětvích. Podílíte se na konkrétních společnostech, na rozdíl od anonymních investic na kapitálových trzích.

Investiční
akcie

Investiční akcie nejsou a nikdy nebudou přijaty k obchodování na regulovaném trhu a nejsou přijaty k obchodování v žádném mnohostranném obchodním systému.

Obhospodařovatel a administrátor

CODYA investiční společnost, a.s.

Fond je pod přímým dohledem České národní banky.

Chcete začít investovat?
Napište nám.

Napište nám pomocí kontaktního formuláře, budeme vás kontaktovat a domluvíme si osobní schůzku.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.